Siatka

Siatka polietylenowa do pakowania choinek

Firma THT Nordmann jest oficjalnym polskim dystrybutorem wysokiej jakości siatki polietylenowej do pakowania choinek. Oferowany przez nas system pakowania jest nieocenionym narzędziem na każdym etapie sprzedaży, od wycinki na plantacji choinek, poprzez sprzedaż hurtową i detaliczną, aż po transport zamówionej choinki bezpośrednio do domów klientów.

Podstawowe zalety siatki polietylenowej

Użycie siatki polietylenowej do pakowania choinek niesie za sobą bardzo wiele korzyści, przede wszystkim:pakowarka1

Pakowanie choinek w siatki  ułatwia transport oraz zmniejsza jego koszty – dzięki pakowaniu, drzewka zajmują dużo mniej miejsca, co ułatwia ich przenoszenie. Korzystają na tym zarówno hurtownicy, jak i odbiorcy indywidualni.

– Większe bezpieczeństwo transportu – siatka polietylenowa unieruchamia gałęzie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia choinek w transporcie.

– Łatwe pakowanie – dzięki temu, że siatka ma formę rękawa, który nakłada się na specjalną tubę, pakowanie jest dziecinnie łatwe i bardzo sprawne.
siatka2

Siatkę nawleka się na specjalną tubę, przez którą przepycha się drzewka. W sprzedaży
detalicznej, pakowanie choinek w siatkę polietylenową odbywa się ręcznie. W sprzedaży hurtowej, proces pakowania jest zautomatyzowany. Konstruujemy specjalne maszyny, dzięki którym można bez wysiłku spakować olbrzymią liczbę drzewek w krótkim czasie.

Zainteresowanych zakupem automatycznej maszyny do pakowania prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.