Sprzedaż

Sprzedaż jodły kaukaskiej i świerka kłującego
sprzedaz1

Główną dziedziną działalności firmy THT Nordmann jest sprzedaż hurtowa choinek – jodły kaukaskiej i świerka kłującego. Każdego roku sprzedajemy dziesiątki tysięcy choinek. Naszymi głównymi klientami są hurtownicy oraz duże sklepy detaliczne. Z naszych usług korzystają miedzy innymi ogólnoeuropejskie sieci sklepów Ikea i Praktiker. W tym roku nasze choinki, poza Polską, trafiły również do Niemiec, Holandii i Danii.

Tak duża sprzedaż wymagała od nas stworzenia ekonomicznego i sprawnego systemu pakowania i transportu choinek. W ciągu wielu lat pracy udało nam się opracować innowacyjny system maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie pakować nasze choinki w siatki polietylenowe oraz umieszczać je na paletach. Dzięki temu jedna ciężarówka może pomieścić nawet 2400 drzewek.

 

Detaliczna sprzedaż choinek

sprzedaz5W sezonie przedświątecznym już od kilku lat wystawiamy nasze stoiska w największych miastach Polski. Dzięki temu, że nasza plantacja choinek znajduje się na terenie Polski, mamy możliwość dostarczenia naszym klientom, w bardzo krótkim czasie świeżo ściętych drzewek. Wszystkie nasze choinki, niezależnie od tego czy jest to sprzedaż hurtowa, czy detaliczna, pakowane są w specjalne siatki polietylenowe, które znacznie ułatwiają transport oraz zabezpieczają drzewka przed zniszczeniem.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!