Dostarczyliśmy w 2017

Oprócz sprzedaży hurtowej, THT Nordmann świadczy usługę dostawy specjalnie wyselekconowanych drzewek bezpośrednio do klientów detalicznych. Na życzenie obstalowujemy drzewka i zapewniamy stojaki. Zainteresowanych taką usługą zachęcamy do kontaktu pod numerem +48506502657 lub drogą mailową

IMG_7846 W dniu 6.12.2017, piękna 4,5-metrowa jodła kaukaska stanęła w tym roku przed Restauracją Toscanana w Sopocie. Także wewnątrz gości wita specjalnie wyselekcjonowane drzewko z naszej plantacji.
sokolka Kolejna rekordowa choinka (prawie 4m wysokości) stanęła w mieszkaniu prywatnym na Sokółce w Gdyni (3 piętro!). Na zdjęciu Pan Domu ozdabia choinkę z drabiny. Domownicy podkreślają, że choć co roku wybierają olbrzymią choinkę, tak pięknej jeszcze nie mieli! Pozdrawiamy!
ritz Wyjątkowo okazała choinka stanęła także wewnątrz restauracji Ritz przy ul. Szafarnia w Gdańsku. Zdjęcie udostępnione dzięki uprzejmości Właścicieli – serdecznie dziękujemy!
redlowo W apartamencie Pani Grażyny w Redłowie stoi pięknie udekorowana choinka od nas. Serdecznie dziękujemy za przesłanie zdjęcia!
olszynka2 Imponujące, 4-metrowe drzewko stanęło w salonie domu Państwa Lijewskich. Jest to nasz rekord, jeśli chodzi o rozmiar drzewka dostarczonego do prywatnego domu! Serdeczne podziękowania dla Właścicielki za przesłane zdjęcia!
porsche2017maly 3 nasze drzewka trafiły także do poszczególnych budynków salonu Porsche w Sopocie
bawariamotors2017 Piękna, 3,5-metrowa choinka stoi także w salonie sprzedaży Bawaria Motors we Wrzeszczu!
centrum haffnera W tym roku dostarczyliśmy 6 choinek do Centrum Haffnera w Sopocie – w tym jedną 4,5-metrową.
umam2017 Nasze drzewko stoi także w UMAM Patisserie przy ul. Szafarnia w Gdańsku